Jak nás podpořit?

Možností je hned několik. Můžete se stát členy klubu a zaplatit členský příspěvek, nebo nás jen podpořit finančně či věcným darem a držet nám palce :-).

Staňte se členy klubu

vyplněním přihlášky a zaplacením členského příspěvku

Pokud se rozhodnete stát členem klubu, zašlete členský příspěvek pro rok 2023/24 v min. výši 300 Kč (400 Kč při 2 dětech, 500 Kč při 3 a více dětech) na transparentní účet klubu č.ú. 2200861197/2010 (Fio banka). (do poznámky uveďte prosím "Členský příspěvek, jméno příjmení").

Přihlášku ke členství vyplňte ideálně online (přihlášku k vytištění naleznete v sekci Dokumenty). Členský příspěvek se platí za každého člena (rodiče), tedy nikoliv za dítě. Jeho minimální výši stanoví pro každý školní rok členská schůze klubu.

Co Vás čeká?

Několikrát do roka bude členská schůze, kde se s vedením školy budeme bavit o tom, jaké aktivity zorganizovat nebo podpořit, kde je co potřeba a kdo může jak pomoci. Když budete chtít, můžete s podporou klubu klidně rozjet novou aktivitu nebo prostě jen občas pomoct v rámci možností, když to bude potřeba - například při organizaci vánočních trhů, školní akademie apod.

Podpořte klub finančním darem

QR platba

Zašlete dar na transparentní účet č.ú. 2200861197/2010 (Fio banka), do poznámky můžete uvést, jakou konkrétní aktivitu klubu chcete podpořit. Vaše přání o účelu využití daru budeme samozřejmě respektovat. Rádi Vám vystavíme darovací smlouvu pro účely snížení základu daně z příjmu.

Podpořte klub a / nebo školu věcným darem

Máte doma nebo ve firmě něco, co by se mohlo škole hodit? Od zbytků starých látek, odřezků dřeva, přes společenské hry, výtvarné potřeby, dětské knihy až třeba po nábytek? Napište nám na klubzsrevnice@gmail.com a my zjistíme, jestli a komu by se vaše věci hodily.

Nabídněte svůj čas a know how

• Můžete pomoci při nějaké akci?
  • Máte možnost zajistit nějakou zajímavou exkurzi ve firmě, kde pracujete?
  • Mohl/a byste přijít do školy sdílet s dětmi Váš profesní příběh?