Markéta

Markéta Sedláčková Davidová

Jejím tématem je pomoc dětem ze sociálně slabších rodin.

O mně

Do ZŠ Řevnice chodí všechny mé tři děti, a to jak na první, tak na druhý stupeň. Přirozeně mi tedy záleží na tom, v jakém prostředí tráví významnou část dne a kde prožívají své každodenní radosti a někdy určitě i smutky. Zajímám se o dění v naší škole již delší dobu a mám radost, že vidím, jak se i díky spolupráci rodičů a pedagogů proměňuje a posouvá kupředu. Myslím si, že naše škola má velký potenciál a může se i díky tomuto klubu stát tou nej školou široko daleko. Mým osobním tématem je už od roku 2015 pomoc dětem ze sociálně slabších rodin. Založila jsem proto transparentní účet, na který je možné přispívat a z něhož platím těmto dětem třeba školní pomůcky, obědy, zájmové kroužky nebo lyžařský výcvik, na který by jinak nemohly jet. Věřím, že díky Klubu bude možné podporu těchto dětí ještě rozšířit.