Jitka

Jitka Nosková

předsedkyně

Koordinuje činnost klubu a vyhledává nové příležitosti a projekty.

O mně

Do řevnické školy chodí všechny naše děti, takže se přirozeně zajímám o dění ve škole a taky o to, jestli bych já jako rodič mohla s něčím pomoci. A protože je nás takových víc, rozhodli jsme se obnovit klub rodičů a přátel školy.

Mým úkolem je koordinovat činnost klubu a vyhledávat nové příležitosti a projekty. Oslovuji a hledám nové členy klubu, kteří se budou chtít aktivně zapojit a kteří nám pomohou realizovat naše záměry. Komunikuji se školou, rodiči a úřady. Pomáhám také s kroužky robotiky, projektem CLIL a ráda bych pomohla s organizací rodičovských kaváren s odborníky na různá témata týkající se výchovy a vzdělávání. Vždycky mě bavilo propojovat lidi a spolu s nimi tvořit nové věci, které někomu nebo něčemu pomohou. A přesně takhle by myslím mohl a měl fungovat klub ZŠ Řevnice. Moc se těším na to, co se nám společně se školou povede😊.